Start > Restauracja

Restauracja Pepper & Salt

Hotelowa restauracja Pepper&Salt to wspaniałe miejsce nie tylko na wyśmienity posiłek, ale również na przyjemnie spędzony czas. Spotkanie biznesowe, impreza okolicznościowa czy romantyczna kolacja, tutaj po prostu muszą się udać.


Pełna smaku aranżacja wnętrz gwarantuje odpowiedni nastrój, a okna i taras widokowy na dachu hotelu, z których rozciąga się wspaniały widok na panoramę miasta, zapewnią zachwycającą scenerię.

Restauracja Pepper & Salt dostępna jest dla Gości hotelowych, jak i Gości z zewnątrz

Codziennie od godziny 14.00 - 22.00

Drodzy goście w związku z obecnie obowiązującymi obostrzeniami dotyczącymi epidemi COVID-19 nasz restauracji dostarcza posiłki wyłącznie do pokoi hotelu Mercure Piotrków Trybunalski Vestil. Przepraszamy za niedogodnosci i mamy nadzieję, że wkrótce zobaczymy się w naszej Restauracji Pepper&Salt.
 

Rezerwacji stolików można dokonywać pod numerem 44 684 00 00, 505 695 031 lub adresem e-mail: rezerwacja@vestil.pl

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą kartą menu.


       Hotel Piotrków Trybunalski - restauracja  


 


Kawiarnia Vestil Caffe

Kawiarnia czynna całą dobę 

Goście hotelu Mercure Piotrków Trybunalski Vestil i nie tylko mogą skosztować wyjątkowej kawy oraz wyśmienitych herbat w nowej kawiarni znajdującej się w lobby recepcji. Wyjątkowy klimat w połączeniu z szeroką gamą kaw i herbat pozwalają spotkać sie ze znajomymi lub kontrahentami w swobodnej atmosferze. Dla miłośników książęk posiadamy biblioteczkę w której każdy znajdzie coś dla siebie.

 

Kawiarnia Vestil Caffe