Start > Oferty specjalne > Pakiet "Rendez Vous"

Pakiet "Rendez Vous"

Pakiet dla Par "Rendez Vous" Relaks w Vestil SPA Łaźnie Piwne i rozkosze dla podniebienia w Restauracji Pepper & Salt, to sposób na urozmaicenie wspólnych chwil. Kompleksowa regeneracja skóry ciała  wprowadzająca w stan euforii…
Kąpiele, peelingi  i inne zabiegi dla dwojga to doskonały sposób na budowanie wzajemnej bliskiej relacji. Wspólnie spędzony dzień, relaks i miła atmosfera pozwoli Wam odzyskać codzienną energię. Naładujecie baterie i skosztujecie wyśmienitej kuchni.
Pakiet „Rendez Vous”  składa się z trzech etapów:

• peelingujące zabiegi na ciało dla Niej i dla Niego
• kąpiel dla dwojga
• kolacja w Restauracji Pepper and Salt.


Specjalnie dla Niej przygotowany peeling całego ciała. Odżywiający i relaksujący zabieg, którego efektem jest rozświetlona oraz gładka skóra. Zabieg działa również odprężająco na całe ciało, usuwając napięcie mięśni, które często są efektem stresu.    

Przeznaczony dla Niego peeling całego ciała. Intensywny peeling skierowany dla panów na działanie pobudzająco – odświeżające. Co więcej relaksuje oraz poprawa nastrój.

Aromatyczna kąpiel dla dwojga w suszu piwnym z nieograniczoną degustacją piwa jest doskonałym elementem odprężającym dla ciała i ducha. Działa relaksująco nie tylko na ciało, daje również wewnętrzne odprężenie oraz chwilę zapomnienia.
Wspólna kolacja w oryginalnej scenerii z widokiem na panoramę miasta prosto z Restauracji Pepper&Salt pobudza zmysł smaku poprzez wyjątkowe połączenia bogactwa kuchni.

Cena za pakiet dla dwóch osób 439zł

* specjalna cena pokoju dwuosobowego do pakietu 260 zł ze śniadaniami

powrót