Start > Łaźnie piwne i Spa

Łaźnie piwne i strefa SPA

Zdjecie Łaźnie Piwne & Strefa SPA to unikatowe miejsce stworzone z myślą o Państwa wypoczynku i relaksie. Niepowtarzalne zabiegi energetyzujące, pielęgnacyjne i odmładzające wzmacniają nie tylko ciało, ale również ducha. Tu, wśród kojących dźwięków muzyki, mają Państwo niezwykłą okazję na regenerację całego organizmu i odzyskanie sił witalnych. Kameralne pomieszczenie, klimatyczny wystrój dodatkowo zapewniają dobre samopoczucie i uczucie wyciszenia. Łaźnie Piwne znajdują się na Poziomie - 1 w Hotelu Mercure Piotrków Trybunalski Vestil.

Procedury w Łaźniach Piwnych to połączenie działania sauny cedrowej, kąpieli piwnej oraz degustacji niepasteryzowanego piwa. Pobyt rekomendowany jest szczególnie w stanach napięcia nerwowego, stresu i zmęczenia psychicznego. Poprawia krążenie i metabolizm, usuwa toksyny oraz wzmacnia odporność organizmu. 

Lecznicze i przyjemne efekty terapii piwnej proponujemy wzbogacić o pielęgnacyjno-upiększające rytuały w nowo otwartej Strefie Spa. Oferujemy szerokiej gamy masaże, peelingi, zabiegi relaksacyjne na ciało i twarz. Wykwalifikowany personel, oryginalne, profesjonalne kosmetyki zapewnią Państwu prawdziwe odprężenie.

 

Łaźnie piwne i spa Łaźnie piwne i spa Hotel Mercure Piotrków Trybunalski Łaźnie piwne i spa


 

Zapraszamy w podróż do krainy relaksu i witalności!

 

Strefa Łaźni Piwnych:


  • Sauna z drewna czerwonego cedru kanadyjskiego   więcej>>
  • Kąpiel w suszu piwnym z degustacją piwa   więcej>>
  • Procedura : „Łaźnie Piwne Standardowe”  więcej>>

 

Szef Łaźni poleca:

  •       Energetyzujący masaż  świecą i lodem 60 min
  •       Odmładzający zabieg na twarz, szyję i dekolt 60 min
  •       Zabieg peelingujący wykończony masłem 40 min
  •       Masaż ciała gorącymi kamieniami 50 min


więcej>>