Start > Atrakcje > Atrakcje grupowe

Atrakcje grupowe


Grupom jesteśmy gotowi zaproponować plenerowe imprezy integracyjne, zazwyczaj oparte na fabule i regułach znacząco uatrakcyjniających pobyt na łonie natury (wyjazdy na strzelnicę, przelot samolotem, team building, sporty zimowe, quady … i inne). Ponadto w warunkach plenerowych jesteśmy gotowi przygotować i podać menu, które może nawiązywać do charakteru imprezy. Szczegółowe programy imprez tworzymy w bezpośrednim kontakcie ze zleceniodawcą, ostatecznie dostosowując go do potrzeb i oczekiwań klienta, ilości uczestników i warunków pogodowych. Imprezy integracyjne to doskonały sposób na to, by pracownicy przestali być zbieraniną zupełnie obcych sobie ludzi.

Wyjazdowe imprezy firmowe to szczególna okazja do odreagowania stresów dnia codziennego. Szczególnie grupom spragnionym rozrywki  oferujemy niezatarte wspomnienia podczas wieczorów tematycznych (dyskoteka z karaoke, kasyno, zespół muzyczny, zabawa piracka, warsztaty sushi … i wiele wiele innych). Każda z propozycji jest realizowana w innej konwencji, a podana w trakcie wieczoru uroczysta kolacja lub bankiet będzie miał niepowtarzalne menu, dopasowane do charakteru całej imprezy.

Różnorodne atrakcje uprzyjemnią spotkanie na łonie natury, a gry i zabawy zachęcą do współpracy i zacieśnienia więzi koleżeńskich. Z nami możesz zorganizować niezapomnianą imprezę swoim współpracownikom lub klientom.